O Schwanku

75 let zkušeností a 2 miliony prodaných spotřebičů – na to se můžete spolehnout.

 

Jakožto vynálezci infračerveného plynového sálavého vytápění jsme prošli my i naše výrobky vice než 75 lety kontinuálního vývoje. Díky tomuto důslednému zlepšování jsme celosvětovou jedničkou v energeticky úsporných řešení pro vytápění hal, velkých ploch a skladů pomocí infračervené technologie.

 

V průběhu let neustále rozšiřujeme náš sortiment a zvyšujeme standardy kvality. Našim zákazníkům nabízíme celé spektrum inovační úsporné topné techniky od jednoho dodavatele – světlé zářiče, tmavé zářiče, hybridní systémy nebo horkovzdušné jednotky. Díky tomu jsme schopni nabídnout našim zákazníkům neutrální porovnání a doporučení nejvhodnějšího systému.

 

Co dělá plynový infrazářič zařičem Schwank?

 

Věříme, že vášeň je rozhodujícím elementem pro inovaci výrobků a služeb. Společně s prvky energické účinnosti a kvality “Made in Germany” tak tvoří základ naší každodenní práce.

 

Všechny produkty Schwank jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby byla zajištěna dlouhá životnost. Za zmínku stojí, že každý výrobek Schwank je předtím, než opustí naši firmu důsledně testován a zkoušen. Protože jen tak si můžeme být jisti, že náš výrobek odpovídá nejvyšším standardům kvality a zaslouží si jméno Schwank.

 


Zleva doprava: Oliver Schwank, generální ředitel, Elias Schwank, „budoucí Schwank – manažer“, Prof. Bernd Schwank, majitel a výkonný ředitel Schwank GmbH

TOPNÉ SYSTÉMY

SERVIS

ENERGETICKÝ KALKULÁTOR

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK