Vytápění průmyslových a jiných hal

 

Hitem ve vytápění hal, ať už průmyslových, letištních či sportovních, jsou plynové infračervené zářiče od německého výrobce, renomované firmy Schwank.

 

Kvalitní a úsporné topné systémy osvědčené značky Schwank poskytnou v chladných dnech skvělé služby prakticky kdekoliv, zejména v:

 

  • Průmyslových halách
  • Multifunkčních halách
  • Tenisové nebo squashové hale
  • Motokárových halách
  • Školních tělocvičnách či sportovních stadionech.

 

Princip vytápění průmyslových hal a jiných prostor moderními plynovými zářiči lze přirovnat k teplu od hřejivých slunečních paprsků. Jak to funguje? Jednoduše řečeno, elektromagnetické vlnění od infračervených panelů proniká vzduchem a zahřívá plochy [nebo jejich části] dopadem na ně.

 

Na tribunách hal a stadionů je tak možné dosáhnout v porovnání s venkovním prostředím rozdílu až 10 ºC. Diváci si tak při návštěvě fotbalového či hokejového zápasu, ale i jiné akce, dosyta užijí co největší možné pohodlí.

 

Komfortní vytápění hal účinnými plynovými zářiči

 

Energeticky úsporné infrazářiče od Schwanku přenášejí teplo sáláním a tento způsob vytápění hal znamená pro jejich provozovatele výhodnou investici s rychlou návratností.

 

Teplo přenášené sáláním se aktivuje až dopadem na jednotlivé předměty či osoby a ve spojení s okolním vzduchem vzniká příjemná senzitivní teplota, která umožňuje pocit komfortní teploty při nízké teplotě vzduchu. A vy šetříte energii.

 

K inovativním produktům předního německého výrobce vytápění hal patří:

 

 

Vytápění nejen průmyslových hal ekonomicky efektivními plynovými zářiči přináší celou řadu výhod. Během provozu moderních infračervených zářičů nevzniká průvan ani nedochází k víření prachu, vzduch se neohřívá primárně, tak se nevytváří pod střechou žádné drahé vzduchové polštáře a přirozené teplo je rovnoměrně a plynule rozloženo.

 

Pokud se pro některé ze špičkových řešení Schwank pro vytápění hal rozhodnete, kvalifikovaní pracovníci vám pomohou s výběrem, postarají se o montáž a také o veškerý servis.

 

 

Viz také:   Průmyslové topení    Vytápění skladů  • Vytápění průmyslových hal
  • Vytápění hal

TOPNÉ SYSTÉMY

SERVIS

ENERGETICKÝ KALKULÁTOR

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK