Průmyslové vytápění

 

Kladete si otázku, jak energeticky efektivně vytápět velké, uzavřené prostory? Schwank, firma s dlouhou tradicí, vám nabízí moderní a ověřené průmyslové topení , které je vhodné pro různé budovy, bez ohledu na jejich využití či strukturu stavby. Plynové infračervené sálavé vytápění od Schwanku vám garantuje co nejrychlejší návratnost investic. A to s ohledem na pořizovací a provozní náklady a v souladu s vysokou kvalitou výrobků. 

 

Pokud zvolíte průmyslové vytápění od renomovaného německého výrobce, získáte kompletní balík služeb zahrnující nejen plánování a projektování, ale zkušení pracovníci se postarají také o provedení a montáž vytápění průmyslového objektu, včetně servisu. Firma Schwank dodává na trh široký sortiment produktů, jako jsou plynové infračervené světlé nebo tmavé zářiče, hybridní systémy či plynové horkovzdušné jednotky. Pro každou halu je možné objednat průmyslové vytápění šité přímo na míru vašim potřebám. 

 

Ekologicky ohleduplné průmyslové topení

 

Inovativní technologie od firmy Schwank vám umožní nejen šetrné vytápění , ale také aktivní snížení emisí CO 2 . Průmyslové topení firma Schwank realizuje „na klíč“ jak pro středně velké firmy, tak i pro významné nadnárodní společnosti. Zákazníci si mohou vybrat řešení založené na světlých plynových infrazářičích nebo tmavých trubicových infrazářičích , a k dispozici je zákazníkům i horkovzdušné vytápění průmyslových hal , skladů či jiných objektů. Pro více informací neváhejte kdykoliv kontaktovat náš zákaznický servis!

    

 Viz také:

 

 Infračervené vytápění Schwank [pdf]

 Plynule modulované infrazářiče [pdf]

 


průmyslové topení

průmyslové topení Schwank

TOPNÉ SYSTÉMY

SERVIS

ENERGETICKÝ KALKULÁTOR

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK